Vodní filtry

Novodobé filtrační konvice

Jedním z možných řešení jsou filtrační konvice. Produkty, které svým vzhledem připomínají klasické kuchyňské konvice, jen s tím rozdílem, že jsou vykonstruovány z plastu a disponují speciální částí, která se stará o potřebnou filtraci.

Vodní filtr na pitnou vodu vás tak zbaví nepříjemného chlóru, hliníku, olova a jiných kovů, které se nachází ve vodě z kohoutku. Součástí každé patrony, která je umístěna v tomto filtru, je aktivní uhlí a stříbro, jež má na starosti výše zmínění.

Obávat se samozřejmě nemusíte ani o spotřebu těchto patron. Vodní filtry totiž dosahují kapacity kolem 150 až 300 litrů, což je vzhledem k pořizovacím nákladů vynikající cena, jež minimalizuje náklady na čištění jednoho litru vody. Navíc jsou konvice tvořeny také s přihlédnutím k současné moderní době, o čem vypovídá originální a kreativní design.

Kvalitní vodní filtr na pitnou vodu tak zvyšuje antibakteriální ochranu a odstraní z vaší vody všechny nebezpečné bakterie, pachy, špínu a nevhodné mikroorganismy. Navíc zabraňujte tvorbě vodního kamene.